Witamy w sklepie LAS-OGRÓD!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 50 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Opryskiwacze

MAROLEX Opryskiwacz Master 3000

MAROLEX Opryskiwacz Master 3000
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 60,00 PLN 48,78 PLN netto
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Opryskiwacz Master 3000 jest nowoczesnym, ręcznym opryskiwaczem, ciśnieniowym o pojemności 3,0 litra. Doskonale nadaje się do zabiegów ochronnych i pielęgnacyjnych roślin w domu i ogrodzie.
Kompatybilne, wymienne dysze ze wszystkimi opryskiwaczami kompresyjnymi i plecakowymi firmy MAROLEX dysza z możliwością regulacji kąta strumienia / wydatku cieczy ergonomiczny i wyprofilowany kształt uchwytu idealnie i wygodnie leżący w dłoni zawór bezpieczeństwa chroniący zbiornik i użytkownika. Estetyczny wygląd, możliwość zawieszenia opryskiwacza "na krawędzi", skala w litrach i galonach U.S. półprzezroczysty zbiornik, ułatwiający widoczność poziomu cieczy, wysoka trwałość elementów i uszczelnień, bardzo wydajna i lekka praca pompki, możliwość stosowania dodatkowych akcesorji , np. osłonki herbicydowe
 
Zastosowanie:
szklarnie
ogrody
tarasy
balkony

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]